Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 200ml |
| Size | 120 ml |
| Material | Plastic |
| Brand | Company Plast |
| Use For Storage | Oils |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Weight | 20 Gram |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Size | 50-100 ml |
| Material | Plastic |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Weight | 10-25 gram |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 100,200,250,300,500ML |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Spray Pump |
| Brand | CP |
| Color | as per client required |
| Shape | Round |
| Neck Size | 24,28MM |
| Packaging Size | 100,200,300,500ML |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details