Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Neck Size | 28MM |
| Capacity | 200ml |
| Color | as per client required |
| Material | HDPE |
| Shape | OVAL |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Use For Storage | COSMETIC |
| Brand | CP |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 60,120ML |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Brand | CP |
| Color | Transparent |
| Use For Storage | LOTION.SANITIZER,OIL |
| Shape | FLAT |
| Neck Size | 19MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 100,200,250ML |
| Material | HDPE |
| Brand | CP |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Neck Size | 24/410MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Color | AS PER CLIENT REUIRED |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Shape | ROUND |
| Usage | Shampoo |
| Design Type | Standard |
| Packaging Type | 30,50,100,200,300,350ML |
| Size | 30,50,100,200,300,350ML |
Additional Information:
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 250 ml |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 100,200,250ML |
| Material | HDPE |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Shape | ROUND |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Most Suited For | SHAMPOO,LOTION,BODYWASH,HANDWASH |
| Usage | COSMETIC |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 100ML |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | 100ML |
| Color | AS PER CLIENT REUIRED |
| Shape | OVAL |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Usage | COSMETIC |
| Size | 100ML |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 50,100,200,300,350ML |
| Material | HDPE |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Shape | ROUND |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 100ml |
| Material | HDPE |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Shape | venus |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Usage | lotion,shampoo |
| Cap Size | 25mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 50,100,250,300,350ML |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Color | as per client required |
| Shape | Round |
| Neck Size | 24MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 250ML |
| Material | HDPE |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Shape | FLAT |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Usage | COSMETIC |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 50,100,200,300,500ML |
| Material | HDPE |
| Color | As Per Client Required |
| Shape | L Shape |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Usage | Shampoo |
| Cap Size | 28MM |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 500,1000ML |
| Material | HDPE |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Usage | Sanitizer |
| Cap Size | 28MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 100,250ml |
| Material | HDPE |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Shape | round |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Cap Size | 24mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Material | HDPE |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Shape | FLAT |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Usage | LOTION |
| Cap Size | 19MM LONG |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | For Baby Lotion |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Volume | 50-100ml |
| Material | HDPE |
| Pattern | Plain |
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 250 ml |
Additional Information:
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
Additional Information:
View Complete details