Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Service Location | All India |
| Pattern | Printed |
| Color | golden,si;ver |
| Brand | cp |
| Country Origin | India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Size | 3 inch |
| Material | Aluminum |
| Brand | cp |
| Pattern | Plain |
| Color | black |
We are manufacturers of HDPE Lotion bottle we believe in quality and customer satisfaction
hot foil stamping service on cap with name also possible
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Shape | Round |
| Color | White |
| Material | PP |
| Type Of Cap | Screw Cap |
| Weight | 0.88 Gram |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Dimensions | 28 mm |
| Color | White |
| Material | pp |
| Usage/Application | Sanitizer |
| Shape | Round |
| Design | flip top cap |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Type Of Cap | Screw Cap |
| Diameter | 38 mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Type | Flip Top Caps |
| Material | PP |
| Dimensions | 19 mm, 20 mm, 24 mm, 25 mm |
| Color | White, Black |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Service Location | Ahmedabad |
| Maximum Size | hot foil stamping service |
| Brand | Company Plast |
| Material in | ABS, Acrylic, PP |
| Made In | India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Dimensions | 19,20,24,28mm |
| Color | gold,silver |
| Material | plastic |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | cp |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Machine Type | Foil Stamping Machine |
| Material | Acrylic, PP, ABS |
| Automation Grade | Automatic |
| Color | As Per Requirement |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Type | HOT STAMPING LOGOS |
| Color | As Per Requirement |
| Size | As Per Requirement |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | HDPE |
| Shape | ROUND |
| Color | WHITE |
| Brand | CP |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | plastic |
| Dimensions | 24mm |
| Color | gold.si;ver |
| Cap Type | disctop |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | plastic |
| Dimensions | 24mm |
| Color | as per client required |
| Cap Type | disctop |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details