Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Capacity | 24,28mm |
| Finish | glossy |
| Operation Mode | Manual |
| Usage/Application | cosmetic |
| Brand | cp |
| Head | round |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 100 ML |
| Usage/Application | Glass Cleaning |
| Brand | CP |
| Plastic Type | PP |
| Cap Type | Trigger Spray |
| Color | Blue |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 10 ml |
| Plastic Type | HDPE |
| Material | HDPE |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | CP |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Neck Size | 20 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100000 Piece
Product Brochure
| Neck Size | 18 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | COSMETIC |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Type | LOTION PUMP |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 20,24,28mm |
| Cap Type | Screw Cap |
| Brand | cp |
| Material | Plastic |
| Color | as per client required |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | plastic |
| Color | as per client required |
| Cap Type | Screw Cap |
| Size | 20,24,28mm |
| Brand | CP |
| Coating | YES |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | plastic |
| Usage/Application | COSMETIC |
| Color | as per client required |
| Cap Type | Screw Cap |
| Size | 20,24,28mm |
| Brand | CP |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | COSMETIC |
| Type | LOTION PUMP |
| Material | Plastic |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Brand | CP |
| Capacity | 24,28MM |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | COSMETIC |
| Type | LOTION PUMP |
| Material | Plastic |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Brand | CP |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Capacity | 24,28mm |
| Color | as per requied |
| Operation Mode | Automatic |
| Usage/Application | cosmetic |
| Brand | CP |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | COSMETIC |
| Type | SERUM,TREATMENT,CREAM PUMP |
| Material | Plastic |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Brand | CP |
| Capacity | 20,24,28MM |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | COSMETIC |
| Type | LOTION PUMP,DISPENSER PUMP |
| Material | Plastic |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Brand | CP |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Neck Size | 15 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | CP |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Usage/Application | COSMETIC |
| Type | LOTION PUMP |
| Color | AS PER CLIENT REQUIRED |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details