Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Packaging Size | 100,200ML |
| Cap Type | Round |
| Color | White |
| Usage/Application | SPRAY BOTTLES |
| Neck Diameter | 24MM |
| Design Type | Customized |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 100,200,250,300,500ML |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Spray Pump |
| Brand | CP |
| Color | as per client required |
| Use For Storage | SPRAY BOTTLES |
| Shape | Round |
| Neck Size | 24,28MM |
| Packaging Size | 100,200,300,500ML |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Capacity | 10ml |
| Cap Type | Round |
| Size | 10ml |
| Color | Transparent |
| Design Type | Standard |
| Usage/Application | perfume,Sanitizer,Healthcare,Fragnance |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | Travel |
| Color | Black |
| Size | 20ml |
| Material | pp |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details