Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | CP |
| Color | ALL |
| Type | Nazal |
| Size | All |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 30 ml |
| Plastic Type | HDPE |
| Material | HDPE |
| Packaging Size | 10000 |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 30,50,100ml |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Spray Pump |
| Brand | CP |
| Shape | Round |
| Neck Size | 19mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details