Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Material | HDPE |
| Packaging Size | ALL |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | CP |
| Color | ALL |
| Shape | ALL |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Material | HDPE |
| Brand | CP |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Neck Size | 19mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 4000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 30,50,100,200ML |
| Material | HDPE |
| Color | as per client required |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Neck Size | 20MM |
| Use For Storage | COSMETIC |
| Brand | CP |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 4000 Piece
Product Brochure
| Cap Type | PUMP |
| Brand | CP |
| Material | Plastic |
| Color | White (As per Client Required) |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Size | 50-100 ml |
| Material | Plastic |
| Cap Type | Round |
| Brand | company plast |
| Color | Transparent |
| Type Of Packaging | Bottle |
| Pattern | Plain |
| Weight | 10-30 Gram |
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 25ml,50ml,100ml |
| Cap Type | Round |
| Brand | CP |
| Usage/Application | ALL |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details