Sanand, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24DIBPP5507F1ZH
Call 08047630775 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Material | HDPE |
| Color | White |
| Sealing Type | SCREW CAP/ CRC CAP |
| Size | 30CC,60CC,75CC,90CC,150CC,200CC,300CC |
| Shape | Round |
| Neck Size | 38mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Material | HDPE |
| Sealing Type | Screw Cap |
| Design Type | Standard |
| Color | White |
| Size | 75ml |
| Neck Size | 38 mm |
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
Additional Information:
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
Additional Information:
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
Additional Information:
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
Additional Information:
View Complete details